OFERTY PRACY

Opis stanowiska:
Zatrudnię kierowcę C+E (chłodnia) na umowę o pracę z woj. podkarpackiego.
Naczepy chłodnie. Praca poukładana. Stałe punkty załadunku i rozładunku/
Niezbędna cyfrowa karta kierowcy.
Podstawowe ADR y mile widziane.
Mile widziane doświadczenie. Istnieje możliwośc przszkolenia nowego kierowcy.
Znajomośc jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dużym atutem.
Wynagrodzenie podstawa + diety.
Zestaw naczepa chłodnia.
Jeździmy po całej Europie (czasami Ukraina na powrocie z zachodu także).
Obowiązki wynikające z umowy o pracę.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E oraz świadectwo kwalifikacji (kod 95)
  • mile widziane podstawowe uprawnienia ADR (lub jesteś gotów je zdobyć)
  • cyfrowa Karta Kierowcy
  • oraz niezbędne chęci do pracy i podejmowania wyzwań

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej międzynarodowej Firmie
  • stabilne i termonowo wypłacane wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zarobki średnio od 4500 netto
  • elastyczny system pracy 2/2
  • szkolenie wprowadzające oraz EcoDriving
  • flotę nowoczesnych pojazdów
  • możliwość dołączenia do ubezpeiczenia grupowego